Loading
zdobná linka pod menu
Dárkové poukazy
dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Využijte možnosti originálně obdarovat své blízké. Vyberte si z našich dárkových poukazů. Poukaz můžete zakoupit v naší kanceláři, nebo objednat e-mailem.

poukaz na vizitky

... na výrobu vizitek

Vizitky vyrábíme podle vlastního návrhu zákazníka, nebo vytvoříme několik návrhů, ze kterých si zákazník vybere. Minimální počet kusů je 30.

poukaz na razítka

... na výrobu razítka Modico®

Razítko Modico® nabízíme v několika velikostech a barevných variantách těla i otisku. Razítko je možné vyrobit klasické, s logem, s podpisem nebo s fotografií. Více informací o možnostech a vlastnostech razítka naleznete zde.

poukaz na kalendáře

... na výrobu kalendáře

Vytvoříme kalendář s fotografiemi z Vaší dovolené, s obrázky namalovanými Vašimi dětmy či jiným vlastním motivem. Vybrat si můžete i z našich návrhů. Kalendář vytiskneme na papír velikosti A4 nebo A3 a svážeme kroužkovou vazbou. Počet listů může být 13 (jeden měsíc na list), 7 (oboustranně potištěné listy), nebo jeden list s kalendáriem na celý rok. Možností je i plánovací kalendář.

poukaz na kapesní kalendáře

... na výrobu kapesních kalendářů

Motiv na kapesní kalendáříky si lze vybrat z našich návrhů, nebo použijeme váši vlastní fotografii či grafiku. Kalendárium na zadní straně je možné doplnit logem firmy a kontaktnímy údaji. Rozměry kalendáříku jsou 90 x 60 mm.

poukaz na pexeso

... na výrobu pexesa

Pexeso je možné vytvořit z vlastních fotografií a obrázků. Na zadní stranu je možné umístit logo firmy. Počet hracích kartiček je 64 nebo 40.